Wiedźmin Wiki
434 Postów
Geraltsky
Geralt z Polski
Forace77

Filtruj posty Resetuj

Kategorie

Sortuj według

  • Wszystkie
  • Obserwowane
• 2 d.

Pani Jeziora

W którym roku toczy się akcja Pani Jeziora?
0 0
• 2 d.

Kusza szkoły niedźwiedzia

Gdzie mogę znaleźć schemat albo coś co pozwoli mi mieć kusze rynsztunku szkoły niedźwiedzia?
1 1
• 2 d.

Gdzie Czart?

Witajcie. Gdzie mogę znaleźć krowy po których zabiciu pojawia się Potężny Czart? Z góry dziękuję :)
2 6
• 4 d.

Serial

Jak myślicie jaki będzie Netflixowy wiedźmin? Mam nadzieję że go nie spartola
2 7
• 4 d.

Witajcie

Mam pytanie...
Wiecie gdzie znajdę wszystkie schematy lub poszukiwania do rynsztunku wiedźminskiego cechu gryfa?
Jeśli ktoś wie bardzo proszę o komentarz lub zdj mapki coś w tym stylu.
Bywajcie.
2 1
• 3/14/2019
1 4
• 3/12/2019

Geneza świata Wiedźmina

Takie moje domysły co do świata przedstawionego w Wiedźminie


Nasz świat - rozwój technologii, zanieczyszczenie środowiska. 10 tysięcy lat póżniej nic się nie zmienia ludzie dalej się rozwijają i niszczą nasz świat. Powstaje spora grupa osób chcąca to zmienić lecz nic nie moga z tym poradzić. Dysponujemy taką technologią że możemy podróżować między światami (planetami), ta grupa postanawia się odciąć od naszego świata i ucieka na inną planaetę. 10 tysięcy lat póżniej dalej nic się nie zmienia. następna grupa ludzi postanawia opóścić naszą planetę. Ludzie nadal się rozwijają reformują styl życia ratują swój świat lecz tylko na jakiś czas. Powiedzmy 1 mln lat póżniej 2 grupy ludzkich emigrantów ewoluowały. 1 Robi się mniejsza bardziej pogarbiona ale za to bardziej krzepka i wytrzymalsza - powstają przodkowie Krasnoludów, Niziołków, Gnomów. 2 grupa postanawia żyć zgodnie z naturą pielengnować ją żyć zdrowo dostojnie, pięknie, nie chcąc popełnić błedu poprzedników - zaczynają kształtowac się elfy. U nas bez zmian lecz wszystko podąża w coraz gorszym kierunku. Elfy zmęczone walkami z jednorożcami postanawiąją znaleśc nowy dom. Trafiają do świata Krasnoludów (świata przedstawionego w wiedźminie).Po przegranych walkach krasnoludy wycofują się w góry. Tak powstają starsze rasy.trochę później ludzie wreszcie się doigrali Klęska nuklearna/żywiołowa/wojny/plaga zniszczyła nasz świat ostatni ocalali zdołali uciec na inną planetę. Tak zaczynają się wydarzenia znane nam z sagi opowiadań oraz gier.

Zastanawiam się która rasa mogła szybciej odłączyć się od ludzi ELfy czy Krasnoludy. Elfy znacznie bardziej przypominają ludzie lecz cecha długo wieczności raczej potrzebuje czasu, więc skłaniał bym się bardziej do tego, że to właśnie elfy miały dłuższą rozłąkę z ludźmi.

2 4
• 3/12/2019

Wyposażenie Wiedźmina

Gdzie można znaleźć schemat na mistrzowski miecz mantikory?
0 2
• 3/11/2019

Problemy z przesluchaniem

Mam problem, poniewaz w wyzimie nie mam innych pytan od generala procz sposobu smierci wojownikow. Probowalem z importem z wieska 2 jak i bez niego. Prosze o pomoc, poniewaz bardzo mi zalezy aby spotkac letho(tak wiem, po imporcie nie ma pytan, ale mam chyba zepsute importy bo w misji zaglada folwarku readonow czy jak tam ona sie nazywa nie ma letha).
1 1
• 3/11/2019

Gdzie mogę znaleźć kusze szkoły niedźwiedzia?

Gdzie mogę znaleźć kusze szkoły niedźwiedzia?
0 1
• 3/11/2019

Potrzebna pomoc

Co zrobić aby Citi została cesarzową?
0 4
• 3/11/2019

Jak spotkać letho?

Hej nie wiem co zrobić żeby spotkać letho w W3
0 4
• 3/10/2019

Czy jest kusza szkoły wilka?

Gdzie mogę znaleźć kogoś kto da mapę do schematów kuszy cechu wilka?
1 8
• 3/9/2019

Elfie Miecze

Witam serdecznie , Wie ktoś może czy w książkach lub grze wyobraźni było co kolwiek wspomniane na temat elfich mieczy ? Jeśli nie w książkach czy GW to może jakiś opis z gry (byle nie zdj).

1 3
• 3/9/2019

Co mam robić? xD

Witam wszystkich serdecznie. Wiem że może to nikogo nie obchodzić ale chcę ogłosić że zrobiłem wszystkie zadania fabularne, poboczne, poszukuwania oraz wszystkie znaczniki na mapach. I teraz mam pytanie... CO TERAZ?! (Będę miał co robić gdy kupię DLC ale Narazie ni mam) A i jeszcze jedno... Nie chcę mi się robić nowej gry Plus ;)
1 3
• 3/8/2019

Wiedźmakowe Wyposażenie

Witam , Ostatnio zauważyłem taki wpis pod stroną o wiedźminach:

"Wiedźmini nosili lekkie, niekrępujące ruchów nabijane ćwiekami kurtki skórzane, zazwyczaj w kolorach brązu i czerni. Kurtka wiedźmińska była zarazem niejako personalizacją posiadacza – używane często nawet przez dziesięciolecia ubrania były wielokrotnie naprawiane i modyfikowane w celu poprawy funkcjonalności czy wygody. Niektórzy wiedźmini dodawali do swoich kurtek elementy cięższego opancerzenia, takie jak rękawy z kolczugi, stalowe naramienniki czy nakolanniki"


I zastanawiam się skąd wzięte są informacje na ten temat bo osobiście nie przypominam sobie aby gdzieś było napisane że wiedźmini nosili lekkie, niekrępujące ruchów nabijane ćwiekami kurtki skórzane zazwyczaj w kolorach brązu i czerni. Szukając czy może był jakiś cytat w książkach też nie mogłem takowego odnaleźć więc jeśli ktoś wie skąd ktoś brał informacje na ten temat to będę bardzo wdzięczny za komentarz :)

1 10
• 3/7/2019

GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ SZTABE DWIMERYTU? POMOCY :)

Gdzie mogę znaleźć sztaby dwimerytu? Proszę o pomoc bo muszę zrobić blachę dwimerytową do stworzenia mistrzowskiego rynsztunku szkoły kota.
Post image
1 5
• 3/5/2019

Nie mogę zrobić "NOWA GRA PLUS" pomocy!

( Mam zwykłą wersję gry) Po przejściu gry nie mogę zacząć "Nowej gry Plus". Powinna ona być w nowej grze podczas wybierania poziomów trudności w menu lecz nie ma tej opcji. Nie wiem co mam z tym zrobić. Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)
0 4
• 3/4/2019

Wiecie coś na temat Porzegnania białego wilka ?

Chodzi mi o te "zakończenie" zwieńczenie całej trylogi przez zespół moderów ?
0 1
• 3/4/2019

Jaka jest najlepszy wiedźmiński rynsztunek?

Jaki wiedźmiński rynsztunek w wiedźminie 3 jest najlepszy?
- Kota
- Wilka
- Niedźwiedźa
- Gryfa
I chodzi mi o to który z nich ma największego armora i wytrzymałość.
1 4