FANDOM


Joanna Selborne, zwana Kennączarodziejka, psioniczka zdolna do telepatii, teleempatii i prekognicji pod hipnozą, członkini oddziału Stefana Skellena.

Biografia

Swoim zachowaniem i wyglądem znacznie różniła się od reszty oddziału Stefana Skellena, mającego zadanie schwytać i zabić Ciri, co sprzeczne było z rozkazami które Skellen otrzymał od cesarza Emhyra var Emreisa)

Przyczyniła się znacznie do złapania szpiegującego oddział czarodzieja Rience'a, wykorzystując metodę „na pieroga”. Polegała ona na oblaniu niewidzialnego mlekiem i obsypaniu mąką, dzięki czemu można było w przybliżeniu określić jego lokalizację, po czym go unieszkodliwić. Tylko dzięki Kennie, która ze względu na swoje umiejętności potrafiła wykryć Rience'a, cała operacja mogła się udać. Wraz z trzema innymi najemnikami zrezygnowała z udziału w nagonce za Ciri. Rok po tych wydarzeniach zostaje aresztowana, a następnie występuje w roli świadka podczas procesu. Wpływając na umysł sędziów zostaje oczyszczona z zarzutów i wypuszczona z celi.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.