FANDOM


Pełna kolekcja kart – zadanie poboczne występujące w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon, w którym Geralt zdobywa wszystkie karty do gry w Gwinta, które zostały umieszczone w podstawowej wersji gry.

Wiedźmin, poznając tajniki gry w Gwinta od Alderta Geerta, postanawia rozszerzyć swoje talie o wszystkie karty.

Wpis w dzienniku

Swojego czasu Geralt zasłynął jako mistrz kościanego pokera. Ponieważ w tej dziedzinie osiągnął już wszystko, nie zostało mu nic innego, jak sięgnąć po kolejne laury. Postanowił zatem grać w gwinta, a ponieważ chciał się mierzyć z najlepszymi, potrzebna była mu pełna kolekcja wszystkich dostępnych kart. Łącznie z kartami unikatowymi, które znajdowały się w posiadaniu najlepszych graczy w regionie.
Jaskier

Przebieg zadania

Skompletuj kolekcję kart do gwinta.

Geralt postanawia zdobyć wszystkie karty do gry w Gwinta, ogrywając wszystkich ważniejszych graczy oraz prostych handlarzy. Wiedźmin do zebrania ma 120 kart, ze 199 możliwych do znalezienia. Pozostałe 79 to duplikaty kart (istnieją 3 karty Nekker, ale wystarczy jedna do zaliczenia zadania).

Geralt może zdobywać karty, grając ze swoimi przyjaciółmi, napotkanymi handlarzami oraz najlepszymi graczami Gwinta w danym regionie, a także kupować od napotkanych kupców bądź karczmarzy. Bardzo pomocny dla wiedźmina może okazać się Cudowny Przewodnik po Gwincie, który pokazuje, ile kart pozostało do zebrania w danym regionie.

Uwagi

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.