FANDOM

Użytkownik Fandomu
  Wczytuję edytor...
 • Twoje konto lub adres IP zostały zablokowane. '''Blokada została nałożona przez administratora NephriteKnight.

  • Podany powód: Spam
  • Początek blokady: 2020-05-04T11:11:29
  • Wygaśnięcie blokady: 2020-05-11T11:11:29
  • ID blokady: #294  

  Witam, wiem już teraz, że nie dodaje się przyjaciół do Relacji - ale do tej pory myślałem, że można, bo przy wielu postaciach są.

  Natomiast to o anterionach i teriantropach to dane wprost z książki, jest tu nawet taki cytat przy aguarze, gdzie Geralt to wyjaśnia. Nie było moim zamiarem spamowanie, jestem akurat bezpośrednio po powtórce "Sezonu burz" i dopisałem parę faktów, których mi tu brakowało (sprawdzonych, w razie potrzeby zawsze mogę znaleźć stronę; ewentualnie małe edycje stylistyczne, bo styl lub układ niektórych notek pozostawia wiele do życzenia).

    Wczytuję edytor...
  • Witam!

   1. Jak słusznie zauważyłeś blokada została niemal od razu zdjęta. Nałożenie jej było błędem przy pracy. Serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację. W wyniku ostatnich ataków spamerskich (naszego największego Wikiowego spamera, który powrócił po półrocznej przerwie) i mojego przemęczenia nie przyuważyłem i przez przypadek zablokowałem nie tą osobę. Mam nadzieję, że nie dojdzie więcej do takiej sytuacji ;) Obiecuję poprawę i proszę o rozgrzeszenie ;) Myślę, że nie zniechęciło Cię to do dalszego edytowania.

   2. Jeśli przyjaciele są to w wielu przypadkach ich tam być nie powinno ;) Ich obecność tam jest zbędna. Można więc ich usuwać.

   Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru życzę :)

   NephriteKnight

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Witaj, omyłkowo dodałem kategorię "stolice" do artykułu Yspaden, i niestety nie mam uprawnień tego poprawić. Pozdrawiam

    Wczytuję edytor...
 • Witam, chciałbym powiadomic, że usunięta strona nie jest już istniejącą. Istnieje strona na temat gatunku Idr, ja opisałem tam konkretnego osobnika z tego gatunku. Miałem zamiar rozszerzyć stronę o gatunku tego potwora, ale najpierw chciałem zająć się opisaniem konkretnych przedstawicieli

  Została usunieta strona, której na wiki nie ma! Prosiłbym o przywrócenie jej w miarę mozliwości

    Wczytuję edytor...
  NephriteKnight
  NephriteKnight zamknął ten wątek, ponieważ:
  Sprawa rozwiązana na Discordzie ;)
  09:06, kwi 17, 2020
 • Zauważyłem iż dokonujesz ostatnio wiele edycji, więc jestem ciekaw: Czy to przerzucanie treści z gamepedia już się zaczęło?

    Wczytuję edytor...
  • Jeszcze nie ;) Akurat moja wzmożona aktywność polega na naprawianiu błędów przeszłości :)

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Dziękuję za wiadomość na temat umieszczania przyjaciół w relacjach, właśnie edytowałem Eskela to może przy okazji usunę jego armię przyjaciół, może by jednak zostawić mu Geralta, Vesemira i Triss? Te postacie to w sumie więcej niż tylko przyjaciele. Przy okazji czy mógłbyś zerknąć na "Świat rzeczywisty"? Dodałem tam brakujące wystąpienia zgodnie z indeksem, ale coś się zepsuło, wyjaśniłbyś błąd? Wciąż jestem nowicjuszem

    Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Mam pytanie - czy  było coś zmieniane w skrypcie strony? By dodać komentarz muszę ją odświeżać po kilka razy inaczej otrzymuję

  " Wystąpił problem z weryfikacją zalogowania. Polecenie zostało anulowane, aby uniknąć przechwycenia sesji. Naciśnij „wstecz” w przeglądarce, przeładuj stronę, po czym ponownie wydaj polecenie. " - po obejrzeniu tego kilka razy z rzędu człowiek myśli że go zaraz ch** strzeli.

    Wczytuję edytor...
  NephriteKnight
  NephriteKnight zamknął ten wątek, ponieważ:
  Coś się kończy...
  21:59, gru 25, 2019
  • Nie było żadnych zmian. Tak btw u mnie (i Rutta) takich błędów nie ma. Spróbuj wylogować się i zalogować ponownie. Pozdrowienia NephriteKnight i Ruttou

     Wczytuję edytor...
  • Zrobiłem to już wcześniej - nie pomogło :P A chciałem z Ruttem kontynuować dyskusję :P

   Myslałem przez chwilę że problem jest tylko z dyskusją pod serialem netflixa, napisałem komentarze pod odcinkami 1 i 2... i znowu problem wrócił bo na innych mam ten sam komunikat niezależnie czy się reloguję czy nie.

     Wczytuję edytor...
  • Odpowiedź została usunięta
 • Hej, co sądzisz o wymienianiu w polu "relacje" osób pokroju przyjaciół i szwagrów? Osobiście preferowałbym ograniczenie postaci do najbliższej rodziny i partnerów, bo trochę obecnie robi się bałagan. (Zwłaszcza, khem khem, w edycjach pewnego Czarodzieja/Logina.)

    Wczytuję edytor...
 • Powitać... znowu przyszedłem suszyć Ci cztery litery :D Ostatnio zastanawiałem sie nad nazewnictwem  stron wielkiej czwórki i myslę, że powinny sie one odnosić raczej do pseudonimów niż imion. To że Król Żebraków ma na imię Franciszek Bendtlam wie może 1 gracz W3 na 10 bo jego imię poznajemy w 1-2 krótkich zdaniach w ścianie tekstu... za to każdy z tych 9  kto będzie szukac w szukajce hasła "król żebraków" odejdzie z kwitkiem. Ze Skurwielem Juniorem jest podobnie... zresztą skoro taki zabieg zastosowano przy Tasaku i Talarze (przecie jego prawdziwe imię to Dukat wiec figuruje na stronie od pseudonimu) myślę że tu też znajdzie zastosowanie.

    Wczytuję edytor...
 • Jakiś czas temu napisałem komentarz na forum https://wiedzmin.fandom.com/f/p/2539863932928190192/r/3293855508070654850

  Zaczęło mi przeszkadzać, że dostaje powiadomienia o kolejnych postach, więc usunąłem swój post. Jednak ciągle dostaję powiadomienia, kiedy ktoś doda post. Czy jest sposób, żebym już nie dostawał żadnych powiadomień?

    Wczytuję edytor...
  • Najeżdżasz kursorem na trzykropek w rogu i wybierasz odpowiednią opcję. SU Poradnikodobserwowanie

     Wczytuję edytor...
  • Dziękuję.

     Wczytuję edytor...
  • Swoją drogą czy caly wątek nie zniknął przypadkiem? Szukam go w historii na dyskusjach i nie znajduję, przy próbie wejscia w link " Something went wrong. Please try again. Error code: 404 "

     Wczytuję edytor...
  • Może się zbugowało przez ilość komentarzy, ciężko powiedzieć.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
 • Myslę, że trzeba by było w infoboxach usunąć taką pozycję jak obrażenia bo wprowadza ona w błąd. Obrażenia (i wartość obrony w przypadku elementów pancerza) zależy od lvl postaci i się do niego skaluje. Inna będzie wartość podczas grania po raz pierwszy a inna w nowa gra+ (w tym drugim wypadku też będzie za każdym razem inna, bo będzie to skalowane do lvl na jakim dokonaliśmy importu save, więc jeden gracz będzie mieć przedmiot na poziomie 80, inny 90 a trzeci na 100)

    Wczytuję edytor...
  • Według mnie ta pozycja powinna pozostać ale muszą być wpisane obok niej dane dotyczące skalowania.

   Pozdrawiam

   NephriteKnight

     Wczytuję edytor...
  • Problem w tym że nie ma możliwości podać dokładnych wartości z prostej przyczyny:

   - Jeśli kupisz miecz u kupca zeskaluje ci się do aktualnego poziomu (załóżmy że 10) z wartością 115.

   - Jeśli po 3h gry dobijesz poziom 15 i w jednej z otwartych skrzyń odnajdziesz miecz o tej samej nazwie to znowu będzie z twoim poziomem zeskalowany i będzie pokazywał np 140

   - Przy rozpoczęciu nowej gry+ u kupca i w skrzyni znów się zeskaluje...

   Więc suma sumarum musiałbyś podać zakres rzędu +/-500 a to nie ma najmniejszego sensu :D

   Jedyne bronie jakie mają szansę jako tako się trzymac wskazanych wartości to ekwipunek wiedźmiński (bo te są tylko do zrobienia ze schematu więc odpada skalowanie przy wydropieniu ze skrzyni) ale to też będzie dokładne jak mierzenie długości polskiej granicy linijką i również będzie pasować tylko pod grę od 0, bo nowej gry+ nijak nie idzie ogarnąć... jeden ją zacznie mając poziom 35, inny 40 a trzeci 60 :D


   EDIT:

   Gdyby istniał algorytm na podstawie którego gra wylicza obrażenia w przypadku konkretnych broni to miałoby sens go podać (np "Poziom Geralta *3 +15") ale niestety nigdzie nie byłem w stanie czegoś takiego odszukać czy samemu wyliczyć... więc o ile nam CDP Red tego nie poda to można liczyć tylko na osoby na tyle zaawansowane w moddingu by to z gry wyciągnąć.

     Wczytuję edytor...
  • Znalezione w skrzyni a wytworzone są różnych typów co wpływa na obrażenia. Żeby daleko nie szukać na przykład dam Disglair. Jego mistrzowska (bazowo 85 - 95) wersja otrzymuje +10 do obrażeń od każdego poziomu. Wersja zwykła (bazowo 90 - 95) także otrzymuje +10 od każdego poziomu.

     Wczytuję edytor...
  • Użytkownik Fandomu
     Wczytuję edytor...
Daj okejkę tej wiadomości
Przyznano okejkę tej wiadomości!
Zobacz kto dał okejkę tej wiadomości
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.