Wiedźmin Wiki
Advertisement
Wiedźmin Wiki

Secondary quests.png Walka na pięści jest to zadanie poboczne polegające na na pokonaniu przeciwników w mini-grze, polegającej na walce na pięści.

Przebieg zadania

Game Interaction icon fistfight.png

Uwaga! Ta sekcja zawiera szczegóły fabuły lub zakończenia utworu. Zadanie możemy rozpocząć u Eskela, po tym jak dostarczymy lekarstwo dla Triss lub w następnych rozdziałach u przeciwnika. Aby móc walczyć z przeciwnikami musimy postawić zakład. W każdym rozdziale będzie, czekał na nas jeden przeciwniki (poza epilogiem), z którym musimy wygrać. Zadanie kończy się, gdy wygramy rewanż z mistrzem pięściarskim Zdenekiem.

Przeciwnicy

Prolog (Wiedźmin 1 Prolog

Eskel, fistfighting tutorial

Eskel - nauczy nas walki na pięści. Spotkamy go na pierwszym piętrze w zbrojowni. Możemy z nim wygrać, ale nie zdobędziemy, żadnej nagrody, poza doświadczeniem.

Rozdział I Rozdział I

Gruby Anzelm

Gruby Anzelm - spotkać go można w zajeździe w Podgrodziu. Aby z nim walczyć musimy postawić 25 Items Oren.png. Wygrywając z nim możemy wybrać:

Rozdział II Rozdział II

Dhunda

Dhunda - spotkać go można w Misiu Kudłaczu w Wyzimie Klasztornej. Aby z nim walczyć musimy postawić 50 Items Oren.png. Dodatkowo możemy go sprowokować, wyśmiewając jego tuszę. Wygrywając z nim możemy wybrać:

Rozdział III Rozdział III

Hugon Berronta

Hugon Berronta - spotkać go można w Nowym Narakorcie w Wyzimie Handlowej. Aby z nim walczyć musimy postawić 200 Items Oren.png. Wygrywając z nim możemy wybrać:

  • Gotówkę

Rozdział IV Rozdział IV

Zelest Mecht

Zelest Mecht - spotkać go można w Karczmie w Odmętach w Odmętach.  Aby z nim walczyć musimy postawić 250 Items Oren.png. Wygrywając z nim możemy wybrać:

Dodatkowo mówi Geraltowi o Zdeneku

Rozdział V Rozdział V

Zdenek

Zdenek, Mistrz - jest niekwestionowanym mistrzem świata. Pozostaje niepokonany - w każdym razie nikomu nie udało się go pokonać dwa razy pod rząd. Można go znaleźć Południowej jaskini na cmentarzu na bagnach. Geralt musi pokonać Zdenka dwa razy pod rząd. Aby tego dokonać należy po walce albo medytować, albo wyjść i ponownie wejść do jaskini. Kiedy go pokonamy, otrzymujemy ząb, który pięściarz utracił w trakcie walki. Jest on potrzebny do wykonania zadania Nie będzie bolało.

Uwagi

  • We wczesnych wersjach gry, jeżeli ominęliśmy któregoś z przeciwników w rozdziale, kontynuacja zadania była niemożliwa. Zostało to zmienione w Edycji Rozszerzonej.
  • Jak wyzwać Eskela do walki: Po wyleczeniu Triss, nie kończymy u niej rozdziału. Schodzimy teraz do zbrojowni, gdzie ćwiczy Eskel. Gdy do niego zagadamy, zaproponuje nam walkę na pięści.

Informacje z dziennika: fazy

Walka na pięści

Walczyłem na pięści z Eskelem. Może warto poszukać innych okazji rozwinięcia moich umiejętności.
Powinienem chyba poszukać okazji do rozwinięcia moich umiejętności pięściarskich.

Wygrana z Grubym Anzelmem

Pokonałem na pięści Grubego Anzelma. Powinienem poszukać sobie mocniejszego przeciwnika.
Powinienem sobie poszukać mocniejszego przeciwnika.

Wygrana z Dhundą

Pokonałem na pięści Dhundę. Powinienem sobie poszukać mocniejszego przeciwnika.
Powinienem sobie poszukać mocniejszego przeciwnika.

Wygrana z Hugonem Berrontą

Pokonałem na pięści Hugona Berrontę. Powinienem sobie poszukać mocniejszego przeciwnika.
Powinienem sobie poszukać mocniejszego przeciwnika.

Wygrana z Zelestem Mechtem

Pokonałem na pięści Zelesta Mechta. Powiedział, że lepszy od niego jest tylko jego nauczyciel, który żyje na cmentarzu na bagnach za Starą Wyzimą.
Muszę zmierzyć się z nauczycielem Zelesta Mechta na cmentarzu na bagnach.

Mistrz Mistrzów

Pokonałem Mistrza Wszystkich Mistrzów. Jestem teraz najlepszym pięściarzem tego świata.
Jestem teraz najlepszym pięściarzem tego świata.
Advertisement