Wiedźmin Wiki
Advertisement
Wiedźmin Wiki

Szablon:Infoboxzadania

Głównym zadanie

Opis

Fazy

Do wioski

Rayla przybyla tutaj na czele zakonników w pogoni za kilkoma Wiewiórkami. Zdaje sie, ze uciekinierzy razem z miejscowymi elfami wzieli w wiosce zakladników. Musze sie tam udac i porozmawiac z Toruviel. Ciekawe, ile warte jest slowo Rayli? Obiecala na razie wstrzymac atak. Musze udac sie do wioski i porozmawiac z Toruviel.

Jaskier

Jaskier musi oczywiscie wtracic swoje trzy grosze. Namawia mnie, zebym sie nie mieszal w konflikt. Mam do niego przyjsc po rozmowie z Toruviel, zanim podejme ostateczna decyzje. Mam przyjsc do Jaskra po rozmowie z Toruviel, zanim podejme ostateczna decyzje.

Decyzja

Ta elfka jest uparta jak osioł! Rozmowa z nią to strata czasu. Muszę pogadać o tym z Jaskrem i zdecydować co mam robić. Muszę pogadać z Jaskrem i zdecydować co mam robić. lub
Toruviel najwyraźniej się boi. Nie wiem, czy uda mi się pomóc elfom. Muszę pogadać o tym z Jaskrem i zdecydować co mam robić. Muszę pogadać z Jaskrem i zdecydować co mam robić.

Pomoc elfom lub Pomoc zakonowi lub Neutralność

Items Squirrel tail.png
Powiedziałem Jaskrowi, że zamierzam pomóc elfom przeciw zakonowi. Ma na mnie czekać przy chacie Rybaka. Zamierzam pomóc elfom przeciw zakonowi. (3000 XP) lub
Logo Order of the Flaming Rose.png
Powiedziałem Jaskrowi, że zamierzam pomóc zakonowi przeciw elfom. Ma na mnie czekać przy chacie Rybaka. Zamierzam pomóc zakonowi przeciw elfom. (3000 XP) lub
Witcher medallion.png
Jaskier ma rację, nie zamierzam się mieszać w ten spór. Biorę Alvina i uciekamy do Wyzimy. Umówiłem się z poetą przy chacie Rybaka. Zamierzam nie mieszać się w ten spór. Zabieram sie stad. (3000 XP)

Po walce

Dokonałem wyboru i przypieczętowałem go przelaną krwią. Wszyscy, którzy stanęli na mojej drodze nie żyją. Nie ma już odwrotu. Już po walce. Czas zabrać Jaskra i wynosić się stąd.

Adiutant

Geralt with Dandelion at the Fisher King's boat

Okazuje się, że Rayla nie złamała słowa. Adiutant odebrał jej dowództwo przy pomocy tajnego rozkazu. Załóżmy, że jej wierzę. Muszę teraz płynąć do Wyzimy.

Wyzima

Płyniemy z Jaskrem do Wyzimy. Ciekawe co nas tam czeka... Płyniemy z Jaskrem do Wyzimy. (7000 XP)

Advertisement